M80W-W44-1.jpg
  • pārdošana
BLOOM

Medicīnas blūze - sieviešu halāts - krāsu raksts

Kolekcija: BLOOM
Produkta kods: M80W-W44

Medicīnisks 100% kokvilnas džemperis, ērts, neierobežo kustības. Patīkams uz tausti un lieliski izskatās darbā. Bez piedurknēm, slaida piegriezuma. V veida kakla izgriezums. Trīs praktiskas kabatas, kas nepieciešamas ikdienas aktivitātēm: viena uz krūtīm, divas gurnu līmenī. Tas ir modelis, kas izgatavots no izturīga auduma un rotāts ar krāsainu rakstu. 

.
Pieejamība: Partija
Piegāde: līdz 24 stundām
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Bruto cena: €17,37 17.37
Neto cena: €14,12
quantity + -gab.

product unavailable

* - Field mandatory

Apraksts

MEDICĪNISKA MODELIS 1014

Medicīniskajās virsdrēbēs no kolekcijas BLOOM apvienoti krāsaini raksti ar klasisku un uzticamu piegriezumu. Džemperi ir izgatavoti no 100% kokvilnas, ir ērti un nav ierobežojoši. Tās ir patīkamas pieskārienam un lieliski izskatās darbā. Bez piedurknēm, slaida piegriezuma. V veida kakla izgriezums. Tai ir trīs praktiskas un ikdienas aktivitātēm nepieciešamas kabatas - viena krūšu daļā un divas gurnu līmenī. Tas ir modelis, kas izgatavots no izturīga auduma un rotāts ar krāsainu rakstu. 

Krāsu krūmi medicīnas ļauj darbiniekiem izcelt savu ģērbšanās raksturu un stilu. Tie liek cilvēkam justies ne tikai profesionāli un kompetenti ģērbtam, bet arī nepiespiesti, moderni un izteiksmīgi. Daudzkrāsainu medicīnisko apģērbu izmanto daudzi cilvēki, kas galvenokārt strādā skaistumkopšanas salonos, frizētavās, labsajūtas centros vai spa. Šim personālam nav obligāti jāģērbjas sterili baltā apģērbā. 14pt;">Produkta īpašības:

  • 100% kokvilna,
  • pieguļošs piegriezums,
  • divas šķēlumi sānos
  • trīs kabatas, viena uz krūtīm, divas uz gurniem
  • sirds izgriezums,
  • Shipping costs The price does not include any possible payment costs

    Nosūtīšanas valsts:

Saistītie produkti

Shop is in view mode
Rādīt versiju uz pilnu lapu