Par mums

Par mums

 

M&C Modern Company ir uzņēmums, kas ražo un pārdod plašu tērpu klāstu, apģērbu mediķiem, pavāriem, maizniekiem, frizieriem un kosmetologiem. Visu mūsu veikala sortimentu atradīsiet www.moderncompany.lv Piedāvājam medicīnas, ēdināšanas, pavāru, maiznieku un darba apģērbu, ko izmanto rūpniecībā, viesmīlībā, maiznīcā. Mūsu produkcija ietver medicīniskās blūzes un bikses, pavāru blūzes un bikses (kitel), laboratorijas priekšauti, viesmīļu krājumi (virtuves priekšauti), ķirurģiskās blūzes, kosmētikas jakas. Piedāvājums ir paredzēts dāmām un kungiem no medicīnas, skaistumkopšanas, kosmētikas nozarēm, kā arī frizieriem, ārstiem, medmāsām, fizioterapeitiem, maizniekiem. ModernBhp komanda savu darbību veic ar lielu aizrautību. Mēs pastāvīgi nostiprinām savas pozīcijas kā darba apģērbu tirgus līderis valstī, pastāvīgi papildinot savu piedāvājumu ar jauniem produktiem un pakalpojumiem. Esam izveidojuši savu tiešsaistes veikalu, gūstot papildu pieredzi un paplašinot darbības jomu. Tas ļauj mums nodrošināt ērtu iepirkšanos, neizejot no mājām vai uzņēmuma. Mēs cenšamies nodrošināt, lai mūsu darba apģērbi atbilstu visaugstākajiem standartiem. Tāpēc mēs koncentrējamies uz augstākās kvalitātes, pievilcīgu krāsu un no labākajiem audumiem izgatavotiem izstrādājumiem, kurus ir patīkami valkāt.

Medicīnas apģērbu internetveikalā modernbhp.pl ir produktu piedāvājums, pateicoties kuram ikviens uzņēmējs, kā arī privātpersona var veikt pirkumu vienkāršā un pārredzamā veidā, saglabājot pilnīgu darījumu drošību.

Mūsu klientu apmierinātība mums ir ārkārtīgi svarīga, tāpēc mēs darām visu iespējamo, lai pasūtījumi tiktu izpildīti ātri un piedāvātās preces būtu augstākās kvalitātes. Pateicoties mūsu profesionāļu, kuri labprāt sniedz konsultācijas, atsaucībai, iepirkšanās mūsu interneta veikalā kļūst par patiesu prieku.

👉Jūs interesē atslēgvārds:

Darba apģērbs, medicīniskais apģērbs, ēdināšanas apģērbs, maiznīcas apģērbs, studentu apģērbs, pavāru apģērbs, laboratorijas apģērbs, kosmētikas apģērbs, medicīnas apģērbs.

👉Gribat iegādāties:

Medicīniskās bikses, topi, medicīniskās blūzes, komplekts, pavāra bikses, žakete, kleita, ķirurģiskā blūze, laboratorijas brilles, svārki, ēdināšanas priekšauts, rezerves, darba apģērbs, pudiņš, medicīniskā forma, medicīniskais priekšauts, sieviešu medicīniskais apģērbs, kosmētikas priekšauts, sieviešu medicīniskais priekšauts, medicīnas formas tērpi

👉Jūs strādājat kā:

Ārsts, medmāsa, laborants, ķirurgs, pavārs, viesmīlis, maiznieks, frizieris, masieris, konditors, bārmenis,

Jūs esat nonācis īstajā vietā. Modernbhp ir darbinieku apģērbi ikvienam.

 

 Ja jums ir kādi jautājumi vai problēmas, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktformu, rakstot e-pastu uz office@moderncompany.lv vai zvanot pa tālruni 783165510.

 Producent odziezy medycznej i gastronomicznej

Uz augšu
Shop is in view mode
Rādīt versiju uz pilnu lapu
Sklep internetowy Shoper Premium