Pasūtījuma apstrādes laiks

Pasūtījuma apstrādes laiks

Tūlīt pēc pasūtījuma veikšanas jūs saņemsiet e-pasta vēstuli ar pasūtījuma apstiprinājumu. No šī brīža atkarībā no jūsu izvēlētā maksājuma veida mēs uzskatām, ka jūsu pasūtījums ir iesniegts. Apmaksātie pasūtījumi tiek apstrādāti nekavējoties, pēc tam seko pasūtījumi ar apmaksu. Pasūtījumi, par kuriem ir veikta priekšapmaksa, tiek gaidīti, līdz maksājums tiek ieskaitīts mūsu kontā; pasūtījumi bez maksājuma netiek apstrādāti vai sagatavoti. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs jūs pastāvīgi informēsim par mūsu darba gaitu.

 

Pakas saņemšanas termiņš = nosūtīšanas termiņš + piegādes laiks.

Nosūtīšanas datums ir atkarīgs no produktu pieejamības un izvēlētā maksājuma veida, savukārt piegādes laiks ir atkarīgs no jūsu izvēlētā piegādes veida.

 

Produkta pieejamība

Pie katra produkta ir norādīts nosūtīšanas termiņš, kas norāda, kad mēs varam nosūtīt produktus - no 24 stundām līdz 7 darba dienām. Piedāvājums, ko mēs piedāvājam tīmekļa vietnē, mums ir noliktavā, tomēr var rasties īslaicīgs trūkums, ko izraisa nestandarta pirkums vai citi nejauši notikumi, kurus ModernBhp nevar kontrolēt, un tādā gadījumā faktiskais piegādes laiks var pagarināties līdz 14 darba dienām. Kurjerpasta uzņēmumu standarta piegādes laiks ir no 24 stundām līdz 2 darba dienām, skaitot no dienas, kad preces tiek nodotas kurjerpasta uzņēmumam.

Ja pasūtāt vairāk nekā vienu produktu, visa pasūtījuma piegādes laiks tiek pielāgots produktam ar visilgāko piegādes laiku. Pasūtījumu ir iespējams izpildīt pa posmiem - lai to izdarītu, lūdzu, sazinieties ar mums vai ierakstiet attiecīgu piezīmi komentāros pie pasūtījuma.

 

Maksājuma metode

Elektroniskais maksājums Dotpay un PAYU - ērtākais un ātrākais veids, kā apstrādāt jūsu pasūtījumu. Darba laikā līdzekļi uz mūsu kontu parasti tiek pārskaitīti nekavējoties.

Maksājums ar bankas pārskaitījumu - pasūtījuma apstrādes laiks ir atkarīgs no maksājuma ieskaitīšanas brīža. Atkarībā no bankas tas parasti aizņem līdz divām darba dienām. Konta numurs, uz kuru jāveic maksājums:


maksājumi EUR : Mbank PL 17 1140 2091 0000 3435 2300 1002

Maksājums pēc piegādes - ātrākais maksājuma veids, kas ļauj nekavējoties izpildīt pasūtījumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka par to ir jāmaksā papildu piegādes izmaksas.

" maksājumu veidi

 

Piegādes veids

Kurjerpasta uzņēmums nodrošina pasūtījuma piegādi parasti 1-2 darba dienu laikā pēc nosūtīšanas.

Uz augšu
Shop is in view mode
Rādīt versiju uz pilnu lapu
Sklep internetowy Shoper Premium